Uçak Beklemeyi Kolaylaştıran Portatif Yatak

Uçak Beklemeyi Kolaylaştıran Portatif Yatak

Evolution hoteli, havaalanında saatlerce uzayan uçak bekleme sürecini kolaylaştıran portatif bir yatak tasarladı.

Saatlerce rötar yapan uçakları beklemek sıkıntı verici ve yorucu olabiliyor. Dinlenecek rahat bir yere bile sahip olmayan insanlar, rahatsız koltukların üzerinde ya da çantalarını yastık yapıp yerde uzanarak, uçakların kalkış saatini bekliyor.

Lizbon’un en inovatif hotellerinden biri olan Evolution, insanların havalimanında beklerken biraz daha konforlu bir istirahat geçirmelerini sağlamak için Nossa’yla birlikte “Portable Room” kampanyasını hazırladı.

Kampanya için yolcuların Lizbon Havaalanı’ndan ayrılırken ücretsiz alabileceği, taşıması ve kurması çok basit olan ve kartondan yapılan portatif yataklar yerleştirildi. 1.90 uzunluğunda bir insan rahatça uzanabildiği yatakta çanta saklamak için alan ve ışığı kesen bir bölmeye yer alıyor.

Kampanya sayesinde Evolution’ın konsepti hakkında fikir sahibi olan yolcular, bir sonraki Lizbon ziyaretleri için Evolution Hotel’den %20 indirim kazanma şansı da yakaladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Messenger’dan Sipariş Vermek Gibisi Yok Whiskas’tan Meraklı Kediler ve Sahipleri İçin Hikaye Kitabı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.