Tweet Silme Programı: Spirit

Tweet Silme Programı: Spirit

Eski bir Twitter mühendisi olan Pierre Legrain tarafından geliştirilen Spirit adlı uygulama, zaman hashtag’i kullanarak tweetlerinizi silmenize imkân sağlıyor.

Spirit, toplu tweet silme programı Tweet Delete’den  farklı olarak tweetlerin gönderildikten sonraki süreçte ne zaman silineceğini belirleme olanağı sağlıyor. Spirit’e giriş yaptıktan sonra Twitter’da atacağınız tweetlere hashtag ile süre verebiliyorsunuz. Tweetleriniz belirttiğiniz süre dolduktan sonra Twitter hesabınızdan siliniyor.

Tweetlerinizi yazarken vereceğiniz süreyi #10m (10 dakika), #7h (7 saat) ve #5d (5 gün) gibi dakika, saat ve gün olmak üzere belirleyebiliyorsunuz.

Attığınız tweetin gündem değiştikten sonra ya da cevap gönderdiğiniz kullanıcı okuduktan sonra silinmesini istiyorsanız Spirit programını kullanabilirsiniz.

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat’e benzeyen Spirit; Twitter kullanıcılarını manuel tweet silme zahmetinden kurtaracak gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google+ Fotoğraf Düzenleme Aracı Geliştirildi Font İndirme Siteleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.