Türkiye’nin Yaratıcı Gençlik Platformu: JR. By Campaign

Türkiye’nin Yaratıcı Gençlik Platformu: JR. By Campaign

Campaign Türkiye tarafından kurulan Türkiye’nin ilk yaratıcı gençlik platformu JR. By Campaign’in ilk sayısı çıktı.

Pazarlama alanında sektörel bir dergi olarak okuyucuları ile buluşan Campaing Türkiye, Türkiye’nin ilk yaratıcı gençlik platformu JR. By Campaign’i duyurdu. 1 Mart 2015 itibariyle yayın hayatına başlayan platform; aylık ücretsiz dergisi, tablet ve mobil edisyonları, web sitesi, eğitim programları ve etkinlikleriyle Türkiye’nin en nitelikli gençlik platformu olmayı hedefliyor.

Mottosu “30 yaş üstü giremez! Ama okuyabilir” olan platform, Campaign Türkiye’nin tamamen 30 yaş altındaki genç ekibi tarafından hazırlanıyor ve içeriğinde sadece genç profesyonellere ve öğrencilere yer veriyor. JR. By Campagin’de yaratıcı endüstrilerin merkezinde yer alan konularla birlikte müzik, sinema, moda, sehayat, teknoloji, bilim gibi keyifli içerik kategorileri de yer alıyor.

jr by campaign

Mart sayısında 50.000 adet basılan platformun ücretsiz dergisi; üniversite kampüsleri, kafe zincirleri, restoranlar, spor salonları ve AVM’lerden oluşan geniş bir ağda Türkiye genelinde genç okuyucularıyla buluşuyor. Derginin ilk sayısının kapağı ise Penguen çizerlerinden Cem Dinlenmiş imzalı.

 
Yaratıcı gençlik platformu JR. By Campaign’i web sitesinden güncel olarak takip edebilir, derginin her sayısını şuradan dijital olarak okuyabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tatilstil’in Dijital Ajansı OnAdWorks Oldu! Akıllı Telefonlar İçin Google AdWords Uygulaması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.