Türkiye’nin Tanıtımı İçin Konkur Açılıyor!

Türkiye’nin Tanıtımı İçin Konkur Açılıyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’nin sosyal medya ve dijital tanıtımları için 10 milyon dolarlık konkur açıyor.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’nin dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmaları için konkur açıyor. Ajansların teklif iletmeleri için davet edildiği konkurun kazananı, 10 milyon dolarlık bütçe ile Türkiye’nin dijitaldeki tanıtım faaliyetlerini üstlenecek.

Türkiye’nin tanıtım konkurunu kazanan ajans dönemsel olarak Türkiye’nin dijital ve sosyal faaliyetlerini üstlenecek. Medya satın almanın dahil olmadığı çalışmalara ek olarak banner ve pre-roll gibi materyallerin tasarımı da ajans tarafından yapılacak. Çalışmalar dahilinde sosyal medya, mobil ve video reklamlarında küresel dijital medya stratejisinin belirlenmesi de ajansın sorumlulukları arasında olacak. Ajans ayrıca turistler için yeni reklam mecralarının araştırmasını da üstlenecek.

Türkiye’nin dijital mecrada tanıtımı için açılan konkura ajansların bu hafta yanıt vermesi bekleniyor.

Kaynak: CampaignUK

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Arama Sonuçlarında Mobil Uyumlu Sitelere Öncelik Verecek Cannes Lions: Çalışanınızı Kovmayın, Cannes’a Gönderin! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.