Akıllı Telefonlar İçin Google AdWords Uygulaması

Akıllı Telefonlar İçin Google AdWords Uygulaması

Google, AdWords kampanyalarının akıllı telefonlarla yönetilmesini sağlayan Anroid uygulamasını tanıttı.

Google AdWords, markaların mesajlarını tüketiciye iletmek için özellikle dijital pazarlama sektörünün en çok kullandığı mecralardan biri haline geldi. Masaüstü kullanımlarda kullanıcılara birçok seçenek sunan Google Adwords, artık akıllı telefonlarla kullanım alanını ve kullanım zamanını genişletiyor.

Google’ın mobil AdWords uygulaması kullanıcılara AdWords kampanyalarını her an izleme ve yönetme imkanı sunuyor. Kampanya istatistiklerinin görüntülenmesi, bütçe ve tekliflerin güncellenmesi, gerçek zamanlı uyarı ve bildirimler alınması, kampanyaların geliştirilmesi için öneriler ve Google uzman yardımı sağlayan uygulama Android 4.0 kullanıcıları için hizmet veriyor. Uygulamanın üzerinde çalışıldığı belirtilen iOS versiyonunun da önümüzdeki günlerde tamamlanmış olması bekleniyor.

adwords android app

Google, bu uygulamanın Google AdWords kullanıcıları için fayda sağlayacak bir fırsat ortaya çıktığında onları uyarmak için tasarlandığını açıkladı. Uygulama; tıklamaları, link tıklama oranını, harcanan bütçeyi ve dönüşümü gösteren bir gösterge paneli ile açılıyor ve haftanın günü, reklam grubu ve cihaz ile veri analizine olanak sağlıyor.

Uygulama, masaüstü Adwords kullanımına destek sağlayacak bir özelliğe sahip. Kullanıcılar bu uygulama ile var olan kampanyaları düzenleyebiliyor ve sürdürebiliyorlar. Uygulama ile sıfırdan bir kampanya oluşturulamıyor.

AdWords kampanyalarının her an her yerden yönetilmesine imkan sağlayan bu yeni uygulama ile son dönemlerde mobil ve mobil uyumluluğa yönelik çalışmalarını sürdüren Google, bir ilke daha imza attı.

Uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz indirmek için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Yaratıcı Gençlik Platformu: JR. By Campaign Ada Life Otel’in Dijital Ajansı Sıradışı Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.