Cannes Lions: Çalışanınızı Kovmayın, Cannes’a Gönderin!

Cannes Lions: Çalışanınızı Kovmayın, Cannes’a Gönderin!

Cannes Lions, etkinliğin tanıtımı için yayınladığı posterler ile ajanslara mesaj veriyor: Performansı düşük çalışanlarınızı kovmayın, Cannes’a gönderin.

Reklamcılık ve dijital pazarlama sektöründe faaliyet gösteren ajansların insan kaynakları problemlerine dikkat çeken Cannes Lions, ajansları başarılı olmayan çalışanlarını kovmak yerine etkinliğe göndererek gelişimlerine katkı sağlamayı öneriyor.

Etkinlik biletlerinin tazminatlardan daha ucuz olduğunu vurgulayan “Invest in Creativity – Cheaper Than Redundancy” isimli kampanya ajans yöneticilerine sesleniyor. Kampanya kapsamında yayınlanan ilan ve kısa videolar ile ajanslara performanslarından memnun olunmayan çalışanları Cannes’a göndermeleri esprili bir şekilde tavsiye ediliyor.

cannes ions festivali

cannes lions 2015

cannes lions yaratıcılık festivali 2015

cannes lions yaratıcılık festivali

cannes 2015

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali için hazırlanan kampanya, etkinliğin bu yılki ajansı McCann Londra’nın imzası taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Tanıtımı İçin Konkur Açılıyor! 2014’ün En Büyük Bağımsız Reklam Ajansları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.