Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı

Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı

Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı 21 Mart 2015’te başlıyor.

Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırmalar Merkezi (GSÜSEM) ile Kontra Eğitim ve Danışmanlığın sektöre yetkin profesyoneller kazandırmak amacıyla düzenlediği Yeni Medya Eğitim Programı, 21 Mart Cumartesi günü başlıyor.

Marka temsilcilerinin kurumlarına ve markalarına katabilecekleri en kuvvetli rekabet araçlarından biri olan dijital iletişim, dolayısıyla da sosyal medya araç ve süreçlerinin etkin yönetimi için hazırlanan Yeni Medya Eğitimi, Cumartesi ve Pazar günleri Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Kampüsü’nde katılımcılar ile sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

GSÜSEM Yeni Medya Eğitim Programı içeriğinde iletişim sürecinin yeni aktörleri, marka ajans ilişkileri ve reklam kampanyaları, CRM ve sosyal CRM, dijital vaka incelemeleri, sosyal medyada pazarlama, dijital medya işletmeciliği, dijital medyada kullanıcı deneyimi ve tasarımı, içerik yönetimi, dijital dünyada medya ilişkileri ve kurumsal itibar yönetimi, dijital reklam ve mobil platformlar konuları işlenecek.

Kurumsal iletişim, halkla ilişkiler, reklam, pazarlama, sosyal medya alanlarında çalışan ve/veya çalışmak isteyen, sivil toplum kuruluşlarında görev yapan lisans mezunları ve lisans öğrencilerine açık olan eğitim programı toplamda 33 saat sürecek ve programı tamamlayanlara başarı sertifikası verilecek.

Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi ve online kayıt için Kontra Eğitim ve Danışmanlık web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cornetto UniChallenge+ Kadir Has Üniversitesi Beslenme Saati Programları: Marka Vitaminleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.