Toyota’dan Dünyanın En Güvenli Bisikleti

Toyota’dan Dünyanın En Güvenli Bisikleti

Toyota’nın Camry modelinde kullanılan gelişmiş güvenlik özellikleri, bir bisiklete aktarıldı.

Trafikteki bisikletlilerin sayısı giderek artıyor. Özellikle son dönemde üretilen otomobillerde birçok güvenlik önlemi yer alırken, bisiklet sürücülerinin tüm güvenlik önlemi, kafalarındaki kaskın yanı sıra gözleri ve kulakları. Southeast Toyota distribütörleri, Priority Bicycles ve 22squared ajansı, dünyanın en güvenli bisikletini tasarlamak için bir araya geldi.

Toyota’nın ileri teknoloji güvenlik önlemleriyle donatılmış otomobili Camry’den ilham alınarak geliştirilen bisiklette; bir objeye çok fazla yaklaşıldığını algılayan sensörler, otomatik olarak ayarlanan ön ışık, LED arka ışık, kör nokta ışığı ve gerçek Camry kornası gibi birçok özellik yer alıyor.

Toyota  “2018 Toyota Camry |Safer Bike” kampanyasıyla güvenlik konusuna verdiği önemi gösterirken, bisiklet sürücüleri arasında alarm vermeye başlayan güvenlik sıkıntılarına dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DenizBank’tan Kutu Açılış Videolarıyla Akıllı Telefon Kredisi Çöpe Atılmayan Plastik Poşet →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.