THY Twitter Yarışması: Bir Tweet’le Devri Alem

THY Twitter Yarışması: Bir Tweet’le Devri Alem

Türk Hava Yolları’nın fırsat uçuşlarını duyuran kahramanı Wingo, Bir Tweet’le Devr-i Alem yarışmasıyla herkesi eğlenceli bir oyuna davet ediyor.

Türk Hava Yolları’nın ünlü yaban kazı Wingo, “Tek tweet ile dünyaları dolaşırım.” diyenleri eğlenceli bir Twitter yarışmasına davet ediyor. Bir Tweet’le Devr-i Alem isimli yarışmanın amacı ise Twitter’ın 140 karakteri ile şehirleri belirli bir kurala göre sıralayarak en uzun mesafeyi yapmak. Çocukluğumuzun en eğlenceli oyunlarından biri olan kelime türetme oyunu ile takipçilerine eğlenceli bir deneyim sunan Bir Tweet’le Devr-i Alem yarışmasında katılımcılardan dünya üzerinde bulunan şehirleri her biri bir öncekinin son harfiyle başlayacak şekilde sıralamaları ve toplamda en uzun mesafeyi yapmaları isteniyor.

Alafortanfoni Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen yarışmada katılımcılar attıkları her tweette yapılan mesafe kadar çekiliş hakkı kazanırken; yarışma sonunda 5 şanslı yarışmacı yurt içi çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti, 5 kişi de THY uçak maketi kazanacak.

thy twitter yarışması

Eğer siz de hem coğrafya bilginize hem de matematiğinize güveniyorsanız, Bir Tweet’le Devr-i Alem yarışmasına şuradan katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajax, Sosyal Kimliğinizi Temizliyor! Minimal Logo Tasarım Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.