Teknosa’dan İnteraktif Oyun: Tekno Cup

Teknosa’dan İnteraktif Oyun: Tekno Cup

Teknosa yayınladığı interaktif oyun Tekno Cup ile takipçilerini sosyal medya aktivitelerini ve futbol bilgilerini yarıştırmaya davet ediyor.

Dünya Kupası heyecanına katılan markalardan biri olan Teknosa, yayınladığı interaktif oyun Tekno Cup ile takipçilerini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Kullanıcıların Facebook arkadaşları ile oynayabilecekleri interaktif oyunda katılımcılar kendi takımlarını oluşturarak futbol yeteneklerini ve bilgilerini yarıştırıyor.

41?29! imzalı interaktif oyunu Tekno Cup web sitesi üzerinden Facebook hesabınız ile giriş yaparak oynayabiliyorsunuz. Yine Facebook’taki arkadaşlarınızı davet ederek takımınızı kurabileceğiniz oyunda oyuncu performansları kendi içinde değerlendiriliyor. Futbolcuların üzerinde görülen sayılar katılımcının Facebook aktivitelerine göre performansını belirliyor. Kısacası Facebook’taki beğeniler, yorumlar ve paylaşımlar kişinin performansına etki ediyor.

teknosa interaktif oyun teknocup

Tekno Cup’ta performansın belirlenmesinde bir diğer etken ise katılımcıların Dünya Kupası ile ilgili bilgi seviyesi. Oyunda bulunan Taktir Geliştir testindeki 10 soruyu cevaplayan katılımcılar takımlarının başarısını artırabiliyor.

Her takımın günde 5 maç hakkı olan oyun 4 hafta boyunca eğlenceli maçlara sahne olacak. Turnuva sonunda yapılacak çekilişle talihliler Samsung, LG, Philips ve Vestel marka televizyonların sahibi olacak.

Teknosa interaktif oyununa Tekno Cup web sitesi üzerinden katılabilir ve arkadaşlarınızla keyifli bir deneyime adım atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 7 Ölümcül Dijital Günah Yaratıcı İllüstrasyon Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.