TEB’den Bağdat Caddesi’nde İnteraktif Seksek!

TEB’den Bağdat Caddesi’nde İnteraktif Seksek!

TEB, WAVE İnovasyon Sergisi’nin tanıtımı kapsamında Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği interaktif seksek oyunu ile dikkat çekti.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından, Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında 3-4-5 Aralık tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen WAVE İnovasyon Sergisi’nin daveti de içeriği gibi farklıydı. Paris, Milano ve San Francisco gibi dünyanın önde gelen şehirlerinin ardından, İstanbul’da ziyaretçilerine kapılarını açan sergiyi tanıtmak için Bağdat Caddesi’nde bulunan TEB Erenköy Şubesi önünde tatlı bir sürpriz hazırlandı.

WAVE İnovasyon Sergisi, ziyaretçilerini düşünme tarzını değiştirmeye ve bu değişimin cesur aktörleri olmaya davet eden tutumlu inovasyon modelinin somut örneklerine yer veren ufuk açıcı bir sergi. Serginin bu farklı içeriğini iletişim diline de yansıtmak isteyen TEB, Erenköy Şubesi önünden geçen İstanbulluları interaktif seksek oyunu ile farklı oynamaya ve farklı düşünüp geleceği inşa etmek üzere sergiye davet etti.

Şube önünden geçenlerin dikkatini çekmek için etkileşimli görseller hazırlandı. Derinlik sensörleriyle algılanarak şube önündeki dijital seksek oyununa davet edilenler, eğlenceli anlar yaşadı. Projenin etkileşim tasarımı, yazılım geliştirme, kullanıcı deneyimi tasarımı, uygulama ve video prodüksiyon süreçlerinin tümü Enüstkat Interactive imzalı.

 
TEB’in bu eğlenceli projesinin videosu ise internet üzerindeki farklı kanallarda yaklaşık 1 milyon kez izlendi. 

Künye:

Marka: Türk Ekonomi Bankası (TEB)
Marka Yetkilileri: Zeynep Demirkol, İlke Erdener, Ezgi Canalp
Ajans: Enüstkat Interactive
Ajans Başkanı: Orkun Altınbayrak
Proje Koordinatörü: Değer Dündar
Proje Yöneticisi: Duygu Erbay
Yaratıcı Ekip Lideri: Gürkan Kurtbay
Yaratıcı Ekip: Sercan Boran, Sevim Tekir, Görkem Emrullah
Post-Prodüksiyon: Enüstkat Interactive

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bosch Doğanın Yeni Yılını Takipçileri İle Kutluyor! Flört Uygulaması LovePlanet Şimdi Türkiye’de →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.