Spectrum Sinema Twitter Kampanyası: Film Gibi Bir Yıl

Spectrum Sinema Twitter Kampanyası: Film Gibi Bir Yıl

Spectrum Sinema, yeni bir yıla girerken gerçekleştirdiği Twitter kampanyası ile takipçilerini yaratıcılığa davet ediyor.

Bir seneyi daha geride bırakırken, İstanbul Anadolu Yakası’nın popüler alışveriş merkezi olan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde yer alan Spectrum Sinema, dijital dünyada son yıllarda görselliğin ön planda olmasından yola çıkarak yeni yıl için Twitter üzerinde ödüllü bir yarışma başlattı.

Kullanıcıların yaratıcılıklarını konuşturduğu yarışmaya katılanlar favori filmlerinin afişlerini tamamlayacak şekilde fotoğraf çekiyor ve #SpectrumlaFilmGibiBirYıl etiketi ile Twitter’da paylaşıyor.

Spectrum Sinema takipçileri yarışmaya katılmak için afişleri bastırıp fotoğraflarda kullanırken; ayrıca tablet veya telefonlarında yer alan afişlerlerle yarışmaya katılım sağlanabiliyor. mbsays imzalı yarışma Ocak ayı içerisinde son bulacak ve kazanan kullanıcı Spectrum Sinema’dan 2015 senesi boyunca her ay için çift kişilik sinema bileti kazanacak.

“Film Gibi Bir Yıl” kampanyasına katılmak ve paylaşılan yaratıcı fotoğrafları takip etmek için Spectrum Sinema Twitter hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Publicis Türkiye Yılbaşı Kampanyası: #AgacOlanAjans Nescafe’den Samimi Reklam Kampanyası: #KahveniAlGel →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.