“Sizin Fikriniz Sizin Projeniz” İçin İnteraktif Web Sitesi

Projeler, Web siteleri 27 Oca 2016
“Sizin Fikriniz Sizin Projeniz” İçin İnteraktif Web Sitesi

Renault Türkiye’nin 2011 yılından beri sürdürdüğü sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Sizin Fikriniz Sizin Projeniz”in web sitesi Poligon Interactive tarafından tasarlanarak yayına alındı.

Projede, düzenlenen bir yarışma kapsamında, gençliğin yaratıcı enerjisi ile sürdürülebilir ulaşım ve trafik güvenliği sorunlarına çözüm üretmek amaçlanıyor. Liseli gençlere hitap eden projenin güncel trendlere uygun olarak tasarlanan yeni web sitesi de projenin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlandı.

SEO uyumlu sitenin trafikle ilgili interaktif öğeler içeren konseptinde, gençlerin ilgisini çekecek SVG animasyonlara ve illüstrasyonlara yer verildi.

Sizin Fikriniz Sizin Projeniz Web Sitesi

Geçmiş yarışmaları incelemek ve ekiplerini oluşturup projeye katılmak isteyen gençler, ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilir.  

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları Memleket Hasreti Çekenlere Sesleniyor Fiat 124 Spider’ın Türkçe Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.