Sevgi Her Zaman Parayı Yener

Sevgi Her Zaman Parayı Yener

Birbirlerinden aldıkları ve geri ödemedikleri borçlar yüzünden araları açılan insanlar, ING reklamında barışıyor.

Paranın varlığı bir dert, yokluğu ise bir çok olumsuzluğa sebep oluyor. Anne-baba ile çocuklarının, kardeşlerin ve çok yakın arkadaşların arası hep borç-alacak meseleleri yüzünden açılıyor.

ING‘nin JWT Amsterdam’la birlikte  hazırladığı“Love Beats Money” (Sevgi Parayı Yener) kampanyası, birbirlerine borç olarak verdikleri paraların geri ödenmemesi, ödünç verilen bir otomobilin bozulması sonucu ortaya çıkan borç ve tek taraflı maddi manevi fedakarlık yüzünden çatışmalar yaşayan aile bireyleri ve arkadaşları konu ediniyor.

Duygusal kavuşmaların yaşandığı reklam filmi, bir süredir birbirleriyle görüşmeyen insanların aslında sevgiyle ve anlayışla her şeyin üstesinden gelebileceğini gösteriyor. Para yüzünden kavgalara, küslüklere ve dargınlıklara gerek olmadığını ve sevdiklerimizin her şeyden değerli olduğunu hatırlatıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Toyota’dan Otomobilin İçinde Gibi Hissettiren Dergi Reklamı KFC, Sevgililer Günü’nde Çıkan Kriz İçin Özür Diledi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.