Saka Su Twitter Uygulaması: Su Hatırlatıcı

Saka Su Twitter Uygulaması: Su Hatırlatıcı

Saka Su, Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir proje ile takipçilerine su içmelerini hatırlatıyor.

Mobil uygulamaların sıkıcı hatırlatmalarını, gün içerisinde kurulan alarmları ve masalara bırakılan “su iç” notlarını bir yana bırakın. Bunların hiçbirinin uzun soluklu işe yaramadığını, bir süre sonra uygulamanın sonunun “yüklenenlerden kaldır” olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu soruna bir çözüm arayan Saka Su, takipçileri için eğlenceli ve yaratıcı bir uygulama düşünmüş.

Saka Su sosyal medyada bir ilki gerçekleştiren projesinde su içmeyi ihmal eden takipçileri hatırlatma yapıyor. Twitter üzerinden uygulanan projede öncelikle kullanıcılardan Saka Su Twitter hesabını takip etmeleri ve projeyi tanıtan duyuru tweetini retweet etmeleri isteniyor. Ardından Saka Su tarafından kullanıcılara günde 2 kere DM atılarak su içmeleri hatırlatılıyor.

saka su twitter kampanyası

Saka su tarafından kullanıcılara gönderilen hatırlatma mesajları ise sıradan mesajlara göre oldukça farklı. “Su verenlerinin çok olmasını bekleme. Su verenin kendisi ol, daha güzel!”, “Gerçek sevginin ayağına gelmesini beklememelisin. Senin de ona uzanman gerekir. Sebile uğramaya ne dersin?”, “Tabağında kalan ağlar da, bardağında kalan üzülmez mi sanıyorsun… O suyu içmeye ne dersin?” gibi eğlenceli cümlelerden oluşan mesajlar kullanıcılar tarafından da ilgiyle karşılanıyor.

saka su twitter uygulaması

Limonsocial imzalı “Su Hatırlatıcı” kampanyasını takip etmek ve bu eğlenceli deneyime siz de katılmak isterseniz, Saka Su Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← P&G’den Yeni Nesil Gençlik Hareketi: #BanaBak Ford Focus Fotoğraf Uygulaması: #BaşardığımAn →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.