ROIPUBLIC’ten Microsoft Bing Reklam Yönetimi

Konular 18 Eyl 2023
ROIPUBLIC’ten Microsoft Bing Reklam Yönetimi

Bir dijital ajanstan çok daha fazlasını sunan ROIPUBLIC, şimdi de rotasını Microsoft Bing reklamlarına çevirdi. Microsoft Bing reklamları, markaların dijital dünyada ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamasına yardımcı oluyor. ROIPUBLIC de bir markanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunmasına ek olarak, Microsoft Bing reklamları hizmeti vermeye başladı!

SEO, sosyal medya yönetimi, performans ve içerik pazarlama hizmetlerinde oldukça etkin olan ROIPUBLIC, Microsoft Bing reklam hizmetleri ile de markaların fark edilebilirliğini arttırmaya yardımcı oluyor. Bu sayede sizlerle yapmış olduğu iş birliği sonucu Microsoft Bing reklamları sayesinde markanızın fark edilebilirliği de ciddi ölçüde artıyor.

Disiplinli ve başarılı ekibi ile aranan hizmeti vermede oldukça etkili ve başarılı olan ROIPUBLIC, dijital dünyada ayakta kalmanızı ve yerinizi sağlamlaştırmanızı sağlayacak hizmetlerine bir yenisi olan Microsoft Bing reklamlarını da böylece eklemiş oldu.

ROIPUBLIC Farkıyla Microsoft Bing Reklamlarının Avantajları

Arama motoru dendiğinde ilk akla Google gelse de Microsoft yalnızca ABD’de bile Google’ın ulaşamadığı 46 milyon kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Bu yüzden Microsoft Bing Reklamları ile markanızın fark edilebilirliğini arttırabilir ve hedef kitlenize oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Google dışı arama motorlarında da kendi markanızı göstermenin yolu olan Microsoft Bing Reklamları alanında hizmet vermeye başlayan ROIPUBLIC Dijital Performans Pazarlama ve SEO Ajansı sayesinde markanız çeşitli avantajlar elde edebilecek.
  • Google’a göre daha az rekabet olan Microsoft Bing’te daha çok anahtar kelimeyi sahiplenerek üst sıralarda yer alabileceksiniz. Düşük maliyet ve yüksek geri dönüş bu şekilde sizin olacak.
  • Yapılan araştırmalar, Microsoft Bing kullanıcılarının %75’inin 35 yaşından büyük kişiler olduğunu ortaya çıkarmıştır. Bu daha çok harcama yapabilen kişiler anlamına gelir.
  • Microsoft Bing reklam modelleri, yapay zeka içeren algoritmalara sahiptir. Bu da nokta atışıyla hedef kitleye ulaşmanızı sağlar.

Düşük bütçe, rekabet ortamı avantajı ve anahtar kelime stratejilerine ek olarak ROIPUBLIC kalitesinden alınan Microsoft Bing Reklam hizmetleri, markanızda gözle görülür gelişmeler yaşanmasını sağlayacaktır. Bu sayede sektörde uzun yıllardır var olan markaların bile önüne geçme ve daha çok fark edilme imkanı elde edebilir, kısa sürede ciddi bir başarıya markanızı ulaştırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SEOArt Veri Analizi ile Sitenizin Yol Haritasını Çiziyor! Google Analytics 4 (GA4) Üzerinde Raporlama Nedir? →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.