ROIPUBLIC Dev Kadrosu İle 2023’e Hazır!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Ara 2022
ROIPUBLIC Dev Kadrosu İle 2023’e Hazır!

Kurulduğu 2012 yılından beri dijital reklam sektörünün öncülerinden olmayı başaran ROIPUBLIC Dijital Reklam ve SEO Ajansı, her geçen gün geliştirdiği çalışmaları ile 2023 yılında da yükselişini sürdürmeye hazır!

ROIPUBLIC, dijital pazarlamaya dair tüm yenilikleri yakından takip ederek yeni yılda da iş ortaklarının ve markalarının dijital büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Profesyonelliği ve ekip ruhuna inancı ile alanında uzman kişilerle kesişen yollarını başarıya doğru uzatıyor. İlkeleri arasında yer alan %100 şeffaflık ilkesi ile markaların ihtiyaçlarını uzman ekibiyle analiz ederek en doğru ve etkili çözümleri sunuyor.

2023 yılında da hem çalıştığı markalara hem de yeni çalışacağı partnerleri ile dijital dünyada fark yaratmaya hazırlanan ROIPUBLIC, uzman yetkinliklere sahip dev kadrosu ile öne çıkıyor. 85 kişiyi aşkın ekip kadrosu, farklı sektörlerde sahip olduğu yeteneklerini markalarla buluşturmaya devam ediyor . Markaların ihtiyaçlarına uygun stratejiler geliştirerek, çevrimiçi pazarlama kampanyalarını özenle sürdürüyor.

Dijital pazarlama alanında 360 derece dijital dönüşüm getirisi garantisi veren ajans, tüm hizmetlerinde profesyonelliği ile dikkat çekiyor. Her bir hizmet alanında niş kırılımlara sahip ekip yapısı sayesinde dijital pazarlama çözümleri sunuyor.

ROIPUBLIC, 2023 yılında da tıpkı diğer yıllarda olduğu gibi uzmanlığını sürdürerek, markaları için kalıcı çözümler üretmeye devam edecek. İş ortaklarını ve partnerlerini benzersiz kılan özellikleri öne çıkararak, nitelikli sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstMarina AVM ve LEVELUP İş Birliğinden Sosyal Medya Başarı Hikayesi Clockwork İmzalı Calista Luxury Resort Yeni Reklam Filmi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.