ROIPUBLIC ve Saat&Saat İş Birliği En Prestijli Dergilerde Yayınlandı

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ağu 2023
ROIPUBLIC ve Saat&Saat İş Birliği En Prestijli Dergilerde Yayınlandı

Her geçen gün farklı başarılara imza atan ROIPUBLIC, reklam çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Ajansın Saat&Saat ile Jacques Phillipe markası için yaptığı iş birliği Şamdan Plus Wedding, Bazaar ve Vogue dergilerinde yayınlandı.

1970’li yılların başında kurulan Saat&Saat günümüze kadar birçok markayı bünyesinde taşıdı. Geçtiğimiz yıllarda Jacques Phillipe markasını da bünyesine alarak pek çok tüketicinin kişisel zevkine hitap etmeye devam ediyor. Jacques Phillipe, saat tasarımı konusunda sektörün öncüsü konumunda yer alıyor ve “modernly traditional” mottosunu benimsiyor. Hem klasik hem de modern sevenleri bir araya getiren yeni tasarımında marka, ETA 7750’yi kullanıyor. 

Klasik, casual ve rahat giyim tarzına sahip kullanıcılar için değerli bir hediye olmaya aday bu model, içerisindeki gücü 48 saat rezerv edebiliyor. Gözler bir süre üst düzey işçilik ile piyasaya sürülen bu eşsiz tasarımda olacak!

Dijital Pazarlama Öncüsü ROIPUBLIC Hakkında

Markaların dijital değerini büyütmek için yola çıkmış dinamik ajanslar arasında yer alan ROIPUBLIC Dijital Performans Pazarlama ve SEO Ajansı, yol haritanızı talepleriniz doğrultusunda ilerletiyor. Markanın ne istediği yönünde, uzman ekiplerle birlikte hareket ederek, yapılan toplantılar doğrultusunda hızla ilerleniyor. Markalar tam anlamıyla performansını sergilerken, markaya özel dijital pazarlama stratejileri bu şekilde uygulanıyor. Markaların dijital işlerini büyütmek için, en doğru çözümleri bulmaya yönelik çalışılıyor. 

SEO çalışmalarının dijital dünyada ne kadar önemli olduğunu bu anlamda en doğru biçimde değerlendirerek, web sitesini optimize edip, organik trafiğin artışını sağlıyor. Marka bilinirliği bu  yönde yadsınamaz öneme sahipken, bir yandan da sosyal medya yönetiminin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Markanız için en uygun platformları tercih ederek, gerçek bağlantıların kurulmasında rol oynuyor.

Dijital Dünyada Marka Bilinirliği

Bugün artık markaların içerik pazarlama konusunda yapacağı yeniliklerin başında mobil uygulamalarının hayata geçirilmesi geliyor. Mobil veya web uygulamalarına özel, benzersiz, kullanıcı odaklı dijital pazarlama hizmeti, ajans tarafından veriliyor. 

İyi bir marka bilinirliği için ROIPUBLIC, en iyi altyapıya sahip, modern tasarımlı web sitelerini geliştirerek, markaların dijital deneyimlerini kullanıcılara sunuyor. Mobil uygulamanın ya da web sitesinin performansını artırarak, markaların daha yüksek yatırım getirisi elde etmesine yardımcı oluyor. Yaratıcı reklam çalışmalarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen ROIPUBLIC, dünyada ve Türkiye’de basılı dergilerde, reklamlarını yayınlamaya devam ediyor.

Trendleri Yakından Takip Etmek İsteyenlere Özel Dijital Pazarlama Stratejileri 

Genel olarak e-ticaret pazarında kendine yer edinmek isteyen markaların, yüksek kalitede sonuçları ve gelişmiş dijital pazarlama stratejileri adına, profesyonel açıdan kendini kanıtlamış bir reklam ajansıyla yol alması, ileriye dönük hedefleri hayata geçirmelerinde önem arz ediyor. SEO çalışmalarının önemi düşünüldüğünde, organik trafiğin artırılmasına olanak sağlanıyor. 

Daima yeniliklerden yana olan ve marka değerini yükseltmeye dair güncel yenilikleri devamlı takip ederken, trend avcısı profesyonel bir ekibi bünyesinde barındırıyor. Pazarlama kampanyasının en iyi biçimde kendini göstermesi, dikkat çekicilik ve müşteri sadakati açısından devreye giriyor. Böylece yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak daha kolay hale gelebiliyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BİM’in SOSYAL MEDYA AJANSI CLOCKWORK OLDU AKGÜN Teknoloji'nin yeni Sosyal Medya ve Reklam ajansı, Ajans Replik oldu →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.