ROIPUBLIC 2023’te Yurt Dışı Marka Hedeflerini Büyütüyor!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Oca 2023
ROIPUBLIC 2023’te Yurt Dışı Marka Hedeflerini Büyütüyor!

Kurulduğu 2012 yılından bu yana Türkiye’nin lider dijital performans ve pazarlama ajanslarından olan ROIPUBLIC, tamamen ROI (Return on Investment) odaklı çalışma yöntemi ve bilindik markalarla farklı alanlarda gerçekleştirdiği başarılarla dikkat çekiyor. Adlarını sıkça duyduğunuz Vadi İstanbul, Karaca, Chef’s Table, Logo Yazılım, Saat&Saat, Estecenter ve Hepsi Emlak gibi büyük şirketlerle ilgili çalışmalarıyla başarı hikâyelerine imza atıyor.

ROIPUBLIC; işletmenizin ihtiyaç duyduğu dijital reklamlar, SEO hizmeti, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler ile daima markaların yanında olurken aynı zamanda müşterilerinin işlerini de kârlı bir şekilde büyütüyor.

ROIPUBLIC, son yıllarda gerçekleştirdiği hizmet ihracatı hamlesi ile yurt dışında hizmet vermeye başladı. Markanızı ve sizi anlamaya çalışan, detaylara önem veren ve danışanlarına %100 şeffaf çalışma koşullarını sağlayan iş prensipleri; ROIPUBLIC’i başarıya götürdü. Bu sayede 2022 yılında ortak platformlar üzerinden yabancı ülkelerde %25 oranında büyüme hedefini tutturdu.

2023 yılı için belirlediği %50’lik oranda büyüme hedefine ulaşmak için sabırsızlanan ROIPUBLIC; tüm grup şirketlerinin desteği ve özverili çalışması ile yurt dışı pazarında büyümeye devam ediyor. Jack & Jones, L’Occitane ve Weber gibi sektör lideri global markalarla, etkin dijital büyüme odağında iş birliklerini sürdüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Salvador Dali’yi Bu Yıl Da Lokma Döktürerek Anıyorlar! Dijip’ten Bir Sana Bir Bana Projesine Destek →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.