Psycle Collection Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor.

Ajans Haberleri, Haberler 28 Kas 2022
Psycle Collection Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor.

Tasarımcı Pınar Neuschler’in özgünlüğü benimseyen ve modanın koyu renklerini sevenler için yarattığı, zarif, cesur, el yapımı, yüksek kaliteli ve zamansız kreasyonlara sahip markası Psycle Collection dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Psycle Collection’ın sosyal medya yönetimi, SEO ve dijital reklam çalışmalarını gerçekleştirecek.

Psycle Collection, İstanbul’da doğan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin iç mimarlık bölümünden mezun tasarımcı Pinar Neuschler tarafından 2009 yılında kuruldu. Pınar Neuschler, bireysel özgürlüğün en güçlü ilham kaynağı olduğunu söylüyor ama çevresindeki her şeyin bir ilham kaynağı olabildiğini de vurguluyor. Tasarımlarının konseptini “high-end” gotik ve punk temaların minimalist ve modern bir yaklaşımla harmanlanması olarak ifade ediyor. Kimin için tasarladığı sorusuna “özgür ruhlar ve kendi stilini yaratmaya cesaret edenler” olarak cevap veriyor.

Sürdürülebilir moda felsefesiyle yola çıktığını belirten Pınar Neuschler, hem bireylerin hem yaşadığımız dünyanın daha iyi muameleyi hak ettiğini söylüyor. Nicelikten çok niteliğe önem veren markasının, zamansız, sıradışı ve uzun yıllar giyilebilen yüksek kaliteli ürünler üretebilmek için, bitmeyen bir arayış içerisinde, en kaliteli malzemeleri kullandığını ve İstanbul’un en iyi butik atölyeleriyle çalıştığını ifade ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yiğit Akü, Kurumsal Web Sitesini Diverseffect İle Yenileyecek! Hayatın Her Anında olan Koleksiyon, Web Sitesinin Yenilenmesi İçin Clockwork İle Anlaştı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.