ÉLITE HOTELS Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 25 Kas 2022
ÉLITE HOTELS Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Bodrum, Dragos ve Darıca lokasyonlarında yer alan ÉLITE HOTELS‘in dijital pazarlama, sosyal medya ve video – fotoğraf prodüksiyon çalışmalarını yürütüyor.

Uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet göstermiş olan Terzioğlu İnşaat ve Turizm, 2000 yılında Élite Hotels olarak turizm sektörüne girmiş, mutlu, verimli, güler yüzlü ve misafirperver çalışanları ile misafirlerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerine yönelik hizmetler sağlamaya başlamıştır.

Sırasıyla hizmete başlayan tesisleri; Bodrum Yalıkavak’ta denize sıfır konumda yer alan 81 odalı Élite Hotel Bodrum, İstanbul Anadolu Yakası’nda 5 yıldızlı, Dragos Tepesinin eteğinde, Marmara Denizi ve Prens Adaları’na hakim bir konumda yer alan 132 odalı Élite Hotel Dragos ve Darıca sahilde denize sıfır konumda yer alan Élite Hotel Darıca Spa & Convention Center’dır. Élite Hotel Darıca, modern mimari ve son teknoloji ile donatılmış odalarını, business misafirlerinin ihtiyaçlarına göre dizayn etmiştir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Serdivan AVM Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti. Mestur Lojistik, Yeni Web Site Projesi İçin Bigfil Project House’u Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.