LEVELUP Video Prodüksiyon Alanına İddialı Bir Giriş Yaptı

Ajans Haberleri, Haberler 31 Eki 2022
LEVELUP Video Prodüksiyon Alanına İddialı Bir Giriş Yaptı

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, video prodüksiyon alanına da iddialı bir giriş yaptı.

Sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, web tasarım, yazılım, SEO, performans odaklı reklam yönetimi, dijital PR ve medya planlama alanlarında yerel ve global markalara hizmet veren LEVELUP, büyümeye devam ediyor.

Video prodüksiyon hizmetlerini de bünyesine katmak üzere bir süredir devam etmekte olan altyapı hazırlıklarını tamamlayan LEVELUP, çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaparak mevcut markalarının memnuniyetini artırırken, yeni markaların da dikkatini çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Remax Türkiye’nin Uluslararası Lüks Konut Uzmanlarından Fatma Çelik İşeri, Dijital İletişim Çalışmalarını LEVELUP İle Yürütüyor! Kelebek Mobilya Global ve Diverseffect Yollarını Birleştirdi. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.