Hayatın Her Anında olan Koleksiyon, Web Sitesinin Yenilenmesi İçin Clockwork İle Anlaştı.

Ajans Haberleri, Haberler 25 Kas 2022
Hayatın Her Anında olan Koleksiyon, Web Sitesinin Yenilenmesi İçin Clockwork İle Anlaştı.

50 yılı aşkın süredir dünya çapında mobilya tasarımlarına ve projelere imza atan Koleksiyon, yeni iletişim döneminde web sitesinin tasarım, UI/UX geliştirme ve yazılım çalışmaları için Clockwork ile çalışacak.

Clockwork, web sitesinde Koleksiyon markasına uygun bir tasarım dili yaratırken bir yandan da yazılım tarafında bir dünya markasına yakışacak geliştirmeler gerçekleştirecek.

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyündeki bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markasını Instagram hesabından duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Psycle Collection Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor. Serdivan AVM Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.