Marmara Karavan, Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 31 Eki 2022
Marmara Karavan, Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Alanında profesyonel teknik ekibiyle özel tasarım karavan üretimi ve karavan bakım-onarım hizmetleri veren Marmara Karavan, sosyal medya, web sitesi ve dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı. 

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Marmara Karavan’ın sosyal medya yönetimi, web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını gerçekleştirecek.

Karavan tutkunlarının ve karavan dünyası ile yeni tanışacak insanların en çok tercih ettiği firmalardan biri olma yolunda ilerleyen Marmara Karavan, Türkiye’deki karavan sektörünü geliştirmek ve karavan severlerin uygun fiyatlar ile hayallerine kavuşmasını sağlamak amacıyla kullanıcı dostu tasarımlarını butik hizmet anlayışıyla sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyanın Lider Kruvaziyer Limanı Markası Global Ports Holding, Clockwork’te Demir Attı! Remax Türkiye’nin Uluslararası Lüks Konut Uzmanlarından Fatma Çelik İşeri, Dijital İletişim Çalışmalarını LEVELUP İle Yürütüyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.