NN Hayat ve Emeklilik Reklamı: The Cycle Of Life

NN Hayat ve Emeklilik Reklamı: The Cycle Of Life

NN Hayat ve Emeklilik, yeni duygusal reklam filminde 0-100 yaş arası insanlara hayatlarındaki en önemli şeyi soruyor.

Geçtiğimiz günlerde “You Matter” (Önce Sen) sloganını duyuran NN Hayat ve Emeklilik, yeni reklam filminde insanların hayatları boyunca nelere önem verdiklerini duygusal bir şekilde aktarıyor. “The Cycle Of Life” başlıklı reklam filmi için yollara düşen marka, Avrupa genelinde röportajlar yaparak 0-100 yaş arasındaki insanlara “Şu anda senin için gerçekten önemli olan nedir?” sorusunu sordu.

Almanya, Polonya, İspanya, Macaristan, Slovakya, Romanya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Yunanistan ve Türkiye’de yapılan röportajlar için 8 bin kilometrelik bir yolculuk sırasında 500’den fazla kişi ile görüşüldü.

 
Amsterdamlı reklam ajansı Khanna\Reidinga ile çalışılan projenin uluslararası ve ülkelere özel yayınlanan versiyonları Ekim ayı boyunca sosyal medyada paylaşılacak. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA’dan Animasyon Kısa Film Serisi MetLife "Basketbolun Gizli Kahramanları" Reklam Serisi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.