Muse Creative Awards’tan Reklam5’e 9 Farklı Kategoride 9 Büyük Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Nis 2018
Muse Creative Awards’tan Reklam5’e 9 Farklı Kategoride 9 Büyük Ödül!

Campaign Agency of the Year ödülüyle 2018 yılına hızlı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor!

Reklam5, 37 ülkeden 1350 katılımcının birbirinden özel işlerle boy gösterdiği dünyanın en prestijli ödüllerinden Muse Creative Awards’tan 9 yeni Gold ve Rose Gold ile dönerek koleksiyonuna yepyeni ödüller eklemeyi başardı.

Geçen yıl aynı yarışmada kazandığı 6 ödüle bu yıl 9 farklı kategoride 9 ödül daha ekleyen Reklam5, Comsumer Product / Services, E-Commerce ve Health kategorilerinde Gold; Automotive, Fitness, Information Technologies, Manifacturing, Property / Developer, Sports kategorilerindeyse Rose Gold Winner olarak büyük bir başarının altına imza attı.

GOLD

Banat – Consumer Product / Services
Altın Yatak – E-Commerce
İstanbul Cerrahi – Health

ROSE GOLD

Çetaş Otomotiv – Automotive
Heryerdepilates – Fitness
Innova – Information Technology
Makel – Manufacturing
AE Arma Elektropanç – Property / Developer
Trabzonspor – Sports

Salesforce Marketing Cloud ve SocialBakers’ın Türkiye’deki iş ortaklarından biri olan Reklam5; müşterilerine SEO, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve geliştirme, uygulama geliştirme, dijital reklam kampanyaları gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanal Instagram Ünlüsünün Hesabı, Bir Başka Sanal Ünlü Tarafından Hacklendi Türkiye’den Dünyaya Facebook Messenger Bot İhracatı! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.