Moblobi.com – Mobile Technology Summit 2016

Moblobi.com – Mobile Technology Summit 2016

Moblobi.com tarafından düzenlenen Mobile Technology Summit 2016, 17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde, katılım ise ücretsiz!

Mobil teknolojiler, uygulamalar, oyunlar ve mobil platformlarda yapılan başarılı işler ile “Mobil”e gönül verenler Moblobi.com tarafından 17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde düzenlenen Mobile Technology Summit 2016’da buluşuyor.

Mobile Technology Summit 2016’ya neden katılmalısınız?

Çeşitli sektörlerde mobil teknoloji, oyun, uygulama veya mobil platformlara yönelik çalışmalar yapan sektör profesyonelleri ve genç profesyoneller, bu alanda yapılan farklı çalışmaları yakından tanıyabilir ve pek çok farklı kişi ile tanışıp, yeni iş bağlantıları kurabilir veya networkünü genişletebilir.

Kendisini mobil teknolojiler ve mobil platformlarda yapılan farklı işlere yönelik geliştirmeyi düşünen ve bu alana ilgi duyan öğrenciler; başarılı işler çıkarmış çok değerli markalar ve profesyoneller ile tanışma fırsatı edebilir, pek çok farklı işi tanıma ve gözlemleme şansı yakalayarak farklı bakış açıları kazanabilir.

Etkinlik Programı:

Etkinliğin ilk gününde mobil uygulama, oyun, teknoloji alanında popüler olmuş isimler; marka ve şirketlerden mobil teknoloji alanında öncü olmuş profesyoneller, yaptıkları başarılı işleri ve sektörün geleceği hakkındaki beklentilerini paylaşacaklar.

İkinci gün ise mobil girişimcilik teması altında, mobil teknolojiye yönelik girişimcileri destekleyen isimler ve kurumlar sektörü değerlendirecek, taktikler verecek ve bu alandaki girişim fırsatlarını katılımcılarla paylaşacaklar. Etkinlikte ayrıca bu alandaki başarı hikayeleri olmuş girişimler de yer alacak.

Firma ve markalar ise etkinlik için belirlenen özel alanda stantlarda, mobil alanda sundukları ürün ve hizmetlerini tanıtacak ve katılımcılara bunları deneyimletecek.

Dijital Medya Sponsoru olduğumuz Mobile Technology Summit 2016 hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir ve ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Dünyaya IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı İle Bağlanın 5. E-Ticaret Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.