Miles&Smiles’tan 25. Yılına Özel Kampanya: 25 Milyon Mil

Miles&Smiles’tan 25. Yılına Özel Kampanya: 25 Milyon Mil

Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles&Smiles, 25. yılını özel bir kampanya ile kutluyor.

Miles&Smiles, 25. yılında yayınladığı özel bir kampanya ile Türk Hava Yolları yolcularına toplam 25 milyon mil hediye ediyor. Sadakat programı Miles&Smiles kullanıcıları için gerçekleştirilen kampanyada bir kişiye 1 milyon mil büyük ödül olmak üzere toplamda 25 mil puan hediye edilecek.

Miles&Smiles’ın üye sayısının artırılmasını hedefleyen kampanya, aksiyon ve eğlence dolu tarzıyla dikkat çekiyor. Kampanyanın Innocean Worldwide Türkiye tarafından hazırlanan reklam filminde, “En büyük gezgin, belki de sensin” sloganı kullanılıyor.

Korsanlar, denizciler, kutup kaşifleri, Hezarfen Ahmet Çelebi, Wright Kardeşler gibi keşfetmeye, gezmeye ve uçmaya tutkuyla bağlı olduğu bilinen birçok figüre gönderme yapan film, ödüllü İspanyol yönetmen Nicolas Caicoya tarafından İstanbul’da çekildi. Prodüksiyonu Spark Film Collective tarafından gerçekleştirilen filmin çekimleri, uzun bir hazırlık süresinin ardından 3 günde gerçekleştirildi.

 
1 şanslı Miles&Smiles üyesinin 1 milyon, 100 Miles&Smiles üyesinin ise 240.000 mil kazanacağı kampanya, televizyon, basın, radyo, açık hava ve internet mecralarında gezgin ruhlu herkesi 25 Milyon Mil web sitesine gelerek şanslarını denemeye davet ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Limon İle Zeytin’in Hikayeleri AppStore’da! Youtube Rewind 2014: Yılın En Çok İzlenen Videoları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.