LG’den Interaktif Gençlik Projesi: #V10suzOlmaz

LG’den Interaktif Gençlik Projesi: #V10suzOlmaz

LG’nin yeni nesil akıllı telefonu V10, müziğin gücünü arkasına alarak yola çıktı. Hem de gençlerin yoluna!

Hedef kitlesinin kulağından düşürmediği müzikleriyle son zamanlara damga vuran yeni nesil alternatif müzik grupları ile anlaşan LG, hem eğlenceli hem de basit bir kurguyla interaktif bir gençlik projesi yarattı.

Alternatif müzik sahnesinden 4 şarkıya LGV10 ile klip çekiliyor!

Adamlar, Neyse, Nilipek ve Son Feci Bisiklet gruplarıyla işbirliği yapılan proje şöyle işliyor; www.lgv10suzolmaz.com adresine giren gençler, bu 4 grup arasından sevdikleri grubun hangi şarkısına klip çekilmesini istiyorlarsa o şarkıya oy veriyorlar.  Oylama sonucunda en yüksek oy alan 4 şarkıya V10 ile klip çekiliyor! Sevdikleri grupların klibine kavuşan gençler V10’un görüntü kalitesine de şahit olmuş oluyor.

lg interaktif gençlik projesi

Sanatçı gözüne güven, klipte senin videon yer alsın!

Bu projenin bir de bonus kısmı var ki asıl ilgiyi orası görüyor. Gençler kendi çektikleri görüntüler ile çekilecek kliplere dahil olabiliyorlar. Nasıl mı? Kurgu çok basit; sanatçı gözüne güvenmeleri, seçtikleri şarkı ve grup adını yazarak kendi çektikleri videoları Instagram’da #V10suzOlmaz etiketi ile paylaşmaları yeterli.

lg interaktif proje v10suzolmaz

Bu alternatif müzik gruplarını tanımıyorsanız da… Şimdi bisikletinize atlayıp, adamlarla buluşabilir ve Nil nehrine doğru feci eğlenceli bir yola çıkabilirsiniz. Ya da neyse, www.lgv10suzolmaz.com’a girin hepsiyle tanışın ;)

Künye

Reklamveren: LG Türkiye
Ajans: Promoqube
Marka Direktörü: Gökbey İnaç
Proje Yöneticisi: Ecem Tuncer
Sosyal Medya Yöneticisi: Deniz Arslan
Metin Yazarı: Merve Kurtuluş
Sanat Yönetmeni: Cem Yücel
Prodüksiyon Şirketi: Profabrika
Yönetmen: Öykü Onur Tanyel


GÜNCELLEME:

LG Electronics Türkiye’nin #V10suzOlmaz projesinde gençler, alternatif müzik sahnesinin sevilen isimleri Adamlar, Neyse, Nilipek ve Son Feci Bisiklet’in hangi şarkısına video çekilmesi istediklerini oyladılar.

Projenin ilk müzik videosu Neyse grubunun Aydınlık isimli şarkısına çekildi. Videonun en önemli özelliği ise tamamen LG V10 telefonları kullanılarak çekilmiş olması.


GÜNCELLEME 2: Proje kapsamında yayınlanan diğer müzik videolarını da aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti Mortgage’ın Yeni Web Sitesi Yayında! Sodexo’nun Yeni Yıl Yarışması, Instagram’ı Renklendirdi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.