LG’den Yenilmezler İçin Instagram Projesi: #EnYenilmezBenim

LG’den Yenilmezler İçin Instagram Projesi: #EnYenilmezBenim

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics; Instagram’a özel olarak gerçekleştirdiği #enyenilmezbenim projesiyle Marvel severlere çok özel bir fırsat sunuyor.

LG IMAX salonlarında, IMAX deneyimini özel digital surround ses sistemi ile perdeden taşan görüntüler kadar gerçekçi ve iliklerine işleyen bir sesle sunan, ayrıca 2015’in başından itibaren dijital iletişim çalışmalarını Promoqube ile birlikte yürütme kararı alan LG Electronics Türkiye, “en yenilmez” Marvel hayranına 1 Mayıs’ta vizyona girecek olan Yenilmezler: Ultron Çağı filmini herkesten önce izleme şansı veriyor.

Kullanıcıların #enyenilmezbenim hashtag’ini kullanarak Instagram hesaplarından paylaştığı fotoğraflar ile katılacağı kampanyada, kazanan fotoğrafı Mert Vidinli ve Didem Soydan’ın da yer aldığı büyük jüri seçiyor olacak. “En Yenilmez”in bulunacağı kampanyanın kazananı bir arkadaşı ile birlikte Yenilmezler: Ultron Çağı sinema filminin 21 Nisan’da Londra’da gerçekleşecek galasına Didem Soydan ve Mert Vidinli ile birlikte katılacak!

Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk gibi efsane karakterlerden oluşan Yenilmezler’in ikinci filmi Ultron Çağı’nı Londra’da izlemek isteyenlerin yapması gereken şey 6 Nisan’a kadar Instagram’da #enyenilmezbenim hashtag’iyle, @lgeturkiye hesabını etiketleyerek, fotoğrafını paylaşmak ve jüriye en yenilmez olduklarını kanıtlamak!

lg instagram projesi

Promoqube tarafından hazırlanan yarışma ile ilgili tüm detaylar için En Yenilmez Benim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone, Periscope’u Kullanan İlk Marka Oldu! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Ve Kent Portalı Açıldı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.