Kubix Digital Portföyüne İki Yeni E-Ticaret Sitesi Ekledi!

Ajans Haberleri, Haberler 23 May 2018
Kubix Digital Portföyüne İki Yeni E-Ticaret Sitesi Ekledi!

Kubix Digital, yeni müşterileri Deichmann ve TutumluAnne.com ile e-ticaret portföyüne iki yeni marka ekledi.

SEO & SEM ajansı Kubix Digital, gerçekleştirdiği yeni iş birlikleri ile e-ticaret tecrübesini konuşturmaya devam ediyor. Bir süre önce Deichmann ile anlaşarak Google Adwords alanındaki çalışmalarına başlayan ajans, markanın Türkiye’deki online satışlarını belirli hedefler çerçevesinde artırmayı amaçlıyor. Deichmann Almanya ve Deichmann Türkiye ile birlikte yürütülen projede belirli analizler çerçevesinde optimizasyonlar yapılıyor ve yeni reklam kampanyaları geliştiriliyor.

Kubix Digital’in bir diğer iş birliği, ajansın düzenlediği Women.Digital Growth Hacking Meetup’ta da konuşmacı girişimler arasında da yer alan TutumluAnne.com oldu. Hayallerinin peşinden koşan kadın girişimci Özden Pusat tarafından kurulan TutumluAnne.com, kısa sürede Türkiye’nin en büyük ikinci el anne-çocuk ürünleri platformu haline geldi. Başarılı girişim şimdi de SEO çalışmaları ve Adwords reklamları için Kubix Digital ile güçlerini birleştirmeye karar verdi ve çalışmalara başladı.

Kubix Digital’in e-ticaret alanında faaliyet gösteren diğer müşterileri arasında son yılların trend gelinlik markası Oleg Cassini ve genç giyimin öncüsü Mavi gibi markalar yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Form Şirketler Grubu’nun Dijital Çözüm Ortağı Ahtapot Sosyal Medya Oldu! Google Photos’a Favori Olarak Kaydetme ve Beğenme Butonları Ekleniyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.