Calista Luxury Hotels, Clockwork Tecrübesi İle Yayında!

Projeler, Web siteleri 23 Ağu 2022
Calista Luxury Hotels, Clockwork Tecrübesi İle Yayında!

Akdeniz sahillerinin incisi Antayla Belek’te; doğa ve denizin bütünleştiği çam ağaçları ile kaplı ormanın içinde, eşsiz mimarisi ile, Türkiye’nin ilk ‘’Yeşil Yıldız’’ ödüllü oteli Calista Luxury Resort web sitesi Clockwork’ün turizm/otelcilik sektöründeki bilgi ve tecrübesiyle yeniden tasarlandı ve programlandı.

Misafirlerine unutulmayacak bir deneyimi sunan Calista Luxury Resort web sitesi yenilenmesi ile birlikte ziyaretçilerine de eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Hayata geçen Calista Luxury Resort web sitesi Clockwork’ün tecrübeli kadrosunun dokunuşu ile kullanıcı deneyimi odaklı, rezervasyon kolaylığı, yüksek performanslı, çoklu dil desteği ve gelişmiş, modüler alt yapısı ile turizm/otelcilik sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler oluşturan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, NG Hotels, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork; Calista Luxury Resort sitenin yenilenmesini enerjik bir video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vole Dijital’den Ses Getiren “Times Square” Reklam Çalışması Rüzgarın Ve Müziğin Gücünü Birleştiren Marka →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.