Türkiye’de Otelciliğin Gözde Markası Sirene Hotels Clockwork’ü Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Eki 2022
Türkiye’de Otelciliğin Gözde Markası Sirene Hotels Clockwork’ü Seçti!

Türkiye’de turizm-otel sektöründeki tecrübesiyle göze çarpan Clockwork, Sirene Hotels’in yenilikçi ve modern vizyonuna uyan web sitesiyle tatil deneyimini dijitale taşımaya hazırlanıyor.

Clockwork; muhteşem bir sahilin kıyısında, mavinin ve yeşilin iç içe geçtiği doğadaki Sirene Belek Antalya, harika manzarası ile hayalleri aşan rüya gibi bir Bodrum tatili vadeden Sirene Luxury Hotel Bodrum ve dağ otelciliğini zirveye taşıyan Sirene Davras Hotel Isparta’nın tüm dijital proje süreçlerinden sorumlu olacak.

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Koleksiyon Mobilya, Akra Hotels, LCWaikiki, Borusan Lojistik, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Huawei, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markası hazırladığı keyifli video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Exen Invest'in Organik Büyüme Ajansı Belli Oldu! RED and GREY Ailesine Bir Kreatif Direktör Daha! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.