Köpeklerin İndirimi Kokladığı Ev Dekorasyon Mağazası

Köpeklerin İndirimi Kokladığı Ev Dekorasyon Mağazası

Sodimac, evcil hayvanlarla gezilebilen mağazasına, köpeklerin koku alarak yöneldiği indirimli fiyat etiketleri yerleştirdi.

Arjantin’de enflasyon çift haneli rakamlara ulaştı. Bu sebeple, fiyat bazlı kampanyalar, perakende sektöründe norm halini aldı ve rekabet gitgide kızıştı.

Ev dekorasyon mağazası Sodimac, düzenli indirimlerinden birini düzenlerken, 2017’den beri uyguladığı evcil hayvan dostu politikasını kullandı ve McCann Buenos Aires’le birlikte “Petfriendly Prices” kampanyasını yarattı.

Evcil hayvan dostu fiyat etiketleri hazırlayan Sodimac, bu etiketlere köpek dostlarımızın hoşuna gidecek et ve tavuk gibi cezbedici kokular sıktı. Mağazaya gelen müşterileri “indirimin kokusunu alan” köpekleri yönlendirdi ve sahiplerinin almayı düşünebileceği belirli ürünlerin yanına kadar götürdü. Köpekler önden, sahipleri arkadan en iyi indirimlerin peşine düştü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yolcu Güvenliği İçin Hashtag’e Dönüşen Taksi Plakaları Doruknet'in Web Sitesi POMPAA İmzasıyla Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.