Dünya Kupası Maçlarını İş Yerinden Takip Etmeyi Sağlayan Kalem

Dünya Kupası Maçlarını İş Yerinden Takip Etmeyi Sağlayan Kalem

Radio.net, Almanların saat farkından dolayı kaçıracağı 2018 Dünya Kupası maçlarını iş yerinde de takip edebilmesini sağlayan bir kalem tasarladı.

Almanların Rusya’da oynanacak 2018 FIFA Dünya Kupası maçlarını saat farkından dolayı takip etmesi biraz güç. Maçlar çalışma saatlerine denk geldiği için, Almanlar ya uzayıp giden toplantılara katılmayı tercih edecek ve maçları kaçıracak ya da evden çıkmayıp maçları takip edecek fakat, bu sefer de kovulmayı göze alacak.

Almanların, çalışırken de bir şekilde maçları takip edebilmesini sağlamak isteyen Radio.net, iş ve futbolu bir araya getirerek, Havas Germany’le “The Football Pen” (Futbol Kalemi) kampanyasını yarattı. Kemik iletimi teknolojisine sahip kalemin ucu ısırıldığında, maça ait radyo yayını çene kemiğinden iç kulağa iletiliyor ve kalem toplantılar sırasında bile futbolseverlerin golleri kaçırmamasını sağlıyor. Radio.net mobil uygulamasına Bluetooth’la bağlanan kalem, yayını bu şekilde aktarıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünya Liderlerinin İmzalarıyla Yaratılan Alfabe Siber Zorbalığın Yarattığı Domino Etkisi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.