Kalben’in Rol Aldığı “GarantiOne” Reklamı Yayında!

Kalben’in Rol Aldığı “GarantiOne” Reklamı Yayında!

Garanti Bankası’nın yeni nesil bankacılık uygulaması GarantiOne, Kalben ve Doğu Demirkol’un rol aldığı reklam filmi ile görücüye çıktı.

Garanti Bankası’nın, 18-25 yaş arasındaki müşterilerine özel hazırladığı bankacılık uygulaması GarantiOne’ı tanıtan reklam filmi yayına girdi.

Akıllı telefonlara yüklenen gençlik uygulamasında; para transferi, hesap işletim ücreti ve başka banka ATM’lerinden para çekme işlemi ücretsiz olacak. Bu hizmetlerin yanı sıra GarantiOne, kullanıcılarının yaşam tarzları ve tercihlerine özel hazırlanan yenilikçi fırsat ve kampanyalar sunacak. Kullanıcılara sunacağı yoğun çekiliş ve ödül içeriği ile sürekli günlük hayatlarına dokunacak. Kampanyalar arasında, alışverişlerde nakit iadesi gibi fırsatların yanı sıra, cepten arkadaşlarına hediye gönderme seçenekleri de yer alacak.

Garanti One’nin reklam filminde, yılın en hızlı çıkış yapan müzisyenlerinden Kalben Sağdıç ve stand-up şovlarıyla gençler arasında büyük beğeni kazanan Doğu Demirkol rol alıyor. Yönetmenliğini Serdar Erener ve Bertan Başaran’ın üstlendiği film, Alametifarika imzasını taşıyor.

 
Künye:

Reklamveren: Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcileri: Burcu Tokcan, Güneş Arslan Ulus, Ece Gökel, Müge Albayrak, Ümide Özgen, Tuğçe Ölmez
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktörler: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Grup: Barış Alkan, Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Vehbi Bozdağ, Gökçe Çankaya
Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama: İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Teğin Polat
Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul
Yönetmen: Bertan Başaran & Serdar Erener
Müzik & Beste: Nil Karaibrahimgil
Vokal: Kalben Sağdıç

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Positive Uzmanlığı İle Geliştirilen Piyalepaşa İstanbul Web Sitesi Yayında Türkiye’nin İlk Markalı Twitter Moments İçeriği: McVitie’s İle Hüzünbaz Telaffuzlar Müzesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.