Jude Law İle İnteraktif Lexus RX Deneyimi

Jude Law İle İnteraktif Lexus RX Deneyimi

Otomobil markası Lexus, piyasaya süreceği RX modelini Jude Law’ın da yer aldığı interaktif etkinlik ve 360 derece reklam filmi ile tanıttı.

Lexus, Mart ayından itibaren Türkiye’de de satışa sunacağı RX modelinin lansmanını interaktif bir tiyatro oyunu ve 360 derece reklam filmi ile yaparak bir ilke imza attı. Avrupa basınından 100’e yakın davetlinin ve tiyatro dünyasının usta aktörlerinin bulunduğu lansmanda marka yüzü olarak ünlü aktör Jude Law da yer aldı.

“The Life RX” isimli 14 sahneden oluşan interaktif tiyatro oyununda, Jude Law farklı sahnelerde ortaya çıkarak izleyicileri şaşırttı. Dijital teknolojilerin kullanıldığı etkinlikte konuklar Lexus RX’in heyecan yönlerini keşfederken; oyun ile her sahnede bir film yıldızını canlandırdıkları yeni senaryolar, şaşırtıcı ve etkileyici deneyimler yaşama imkanı elde etti. Ardından ödül kazandıkları kırmızı halı sahnesini Jude Law ile paylaşarak, farklı bir heyecan yaşadılar.

Lexus, RX modelinin lüks kimliğinin altını çizmek için gerçekleştirdiği etkinlikte çekilen 6 dakikalık 360 derece reklam filmini ise Youtube’da yayınladı.

 
Proje ile ilgili detaylı bilgiye Lexus’un kurumsal bloğunda yayınlanan şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Down Sendromu Farkındalık Kampanyası: #İşteŞimdiFarklıyım Hindistan'ı Ultramaratonla Tanıştıran Kadın: Kavitha Kanaparthi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.