Jeuvenile’in Sosyal Medya Ajansı Diverseffect oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Nis 2023
Jeuvenile’in Sosyal Medya Ajansı Diverseffect oldu!

Formülasyonu Fransa’da geliştirilen ve müşteriyi merkeze alarak tamamen cilt bakım ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunan Jeuvenile’in artık sosyal medyadaki sesi, tecrübeli ajans Diverseffect olacak.

Bu birliktelik ile Diverseffect, en iyi cilt bakım setleri denildiğinde güzellik uzmanları tarafından da tavsiye edilen lider marka Jeuvenile ile sosyal mecralarda ses getiren çalışmalar yapmayı ve markanın daha geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyor.

Sektöründe öncü̈ markaların, dijital pazarlama projelerini yürüten Diverseffect; markalarına Jeuvenile’i de ekleyerek, sosyal medyada içerik pazarlaması ve yaratıcı çözümleriyle fark yaratmaya devam edeceğe benziyor.

2011’den beri faaliyet gösteren ve sunduğu yaratıcı çözümlerle markalara dijital dünyada büyüme olanağı tanıyan Diverseffect; Kelebek Mobilya, Yiğit Akü, Birleşik Ödeme, Poca, King, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Kimpack, Kimpaş, Abay Holding, Iva Natura, Uğur Okulları gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Myros, ROIBLE İle Organik Büyüyecek! CRM Medya Yönetici Ortağı Berk Hisoğlu ile Dijital Pazarlama ile Influencer Pazarlaması →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.