İGOAİMALATHANE Sevgililer Günü’nde “AÖS Gibi Sev” Dedi

Mobil Uygulamalar, Projeler 23 Şub 2021
İGOAİMALATHANE Sevgililer Günü’nde “AÖS Gibi Sev” Dedi

iGOAİMALATHANE, Halk Yatırım için hazırladığı Sevgililer Günü filminde Akıllı Öneri Sistemi’nin özelliklerini aşka yordu. Kişisel çözümleri ile yatırımın her alanında kullanıcının yanında olan AÖS, markanın Sevgililer Günü iletişiminin başrolündeydi.

iGOAİMALATHANE tarafından tasarlanan Akıllı Öneri Sistemi mobil uygulaması bir kişisel finansal asistan olarak tasarlandı. Kullanıcılar her gün yeni işlem önerileri alıyor, şirket performansları, teknik analizler, akıllı grafikler ve birçok veriye ulaşabiliyor. AÖS toplam 12 modülden oluşuyor, her bir modül kullanıcılara yatırım deneyimlerinin farklı alanlarında kişisel asistan görevi görüyor.

iGOAİMALATHANE HAKKINDA

Müşterilerine stratejik bir ortak olmanın yanında, kreatif çözümlerle de ilham veren iGOAiMALATHANE, dijital, entegre reklam ve pazarlama çözümleri sunmaktadır. Ajans, doğru stratejiyle dijital dünyada sizi daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştirmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Yeni Pazar Yeri Maazalar.com, Purplemurple İmzasıyla İnşa Edildi Bahçıvan Peynir’in Tariflere İlham Veren Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.