Türkiye Pazarına Yeni Giren Mousson Laboratories Tam Hizmet Ajansı Olarak Digivega’yi Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 23 Şub 2021
Türkiye Pazarına Yeni Giren Mousson Laboratories Tam Hizmet Ajansı Olarak Digivega’yi Seçti

Performans odaklı Yeni Nesil Kreatif Dijital Ajans Digivega, yurt dışında uzun yıllardır güzellik ve kişisel bakım üzerine 30 ülkede faaliyet gösteren AMKA International’ın saç ve cilt bakım markası Mousson Laboratories’i portföyüne kattı.

Sektörde 10 yılı aşkın süredir tecrübesi olan, ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren Digivega, Dünya üzerinde 4 kıtada faaliyet gösteren; Amerika ve İngiltere başta olmak üzere bir çok ülkede merkezi bulunan AMKA International’ın vegan ve doğal içerikli markalarından biri olan Mousson Laboratories’i portföyüne ekledi. Digivega, Mousson Laboratories’in Türkiye’deki tüm iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Yüksek performans ve doğru iletişim için 360 derece kreatif dijital çözümler üreten Digivega, deneyimli ekibiyle birlikte Dijital, ATL/BTL, Kreatif, E-ticaret, Marka Yönetimi, Marka Stratejisi Geliştirme, Marka İletişimi, PR, Etkinlik ve Prodüksiyon alanlarında perakende, finans, otomotiv, medikal, filo kiralama, kozmetik, sanat ve turizm sektörlerinde yerli ve yabancı müşterilerine tam hizmet ajansı olarak hizmet vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Saat&Saat yeni dijital ajansını seçti. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Dijital Reklam Ajansı Vayes Digital İle Yeni Dönemde Yeni Başarılara İmza Atıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.