Honda’dan İnteraktif Video: Other Side

Honda’dan İnteraktif Video: Other Side

Honda, Youtube üzerinden yayınladığı yeni interaktif kampanyası “Other Side” iki farklı hikaye arasında tek tuş ile geçiş yapma imkanı sunuyor.

Wieden&Kennedy imzalı kampanyada Honda’nın 2015 yılında piyasaya çıkacak Civic Type R modeli tanıtılıyor. “Other Side” adı verilen projede videoların birinde standart bir Civic ile kızını okuldan almaya giden babanın hikayesi anlatılırken, diğer videoda ise Civic Type R ile sanat eserlerini çalan hırsızların yakalandığı bir operasyon anlatılıyor. Kampanyanın yaratıcı tarafı ise videolar arasında “R” tuşu ile gezilebiliyor olması.

Honda’nın standart Civic otomobilleri ile piyasaya sürülecek olan Civic Type R arasındaki farklılıkları ortaya koyan kampanya ile Type R’nin gösterge panelinde bulunan yarış modu tuşu da önplana çıkarılıyor.

 
Honda’nın Other Side interaktif videosunu Honda Youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Secretcv.com Web Sitesini Yeniledi! Mercedes-Benz Instagram Uygulaması: Car Builder →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.