Güzelliğin Note Defteri Stratejist’e Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2019
Güzelliğin Note Defteri Stratejist’e Emanet!

Stratejist Creative Communications Agency 2019 bahar sezonunu yepyeni bir heyecanla karşıladı. Yaşamın renklerinden ve doğadaki notalardan esinlenerek yaratılan Fransa merkezli renkli kozmetik markası Note Cosmetics, Stratejist ile anlaştı.

İlk kez 2014 yılında müşterileriyle buluşan ve Türkiye dahil 75 ülkede ürünlerini tüketicisiyle buluşturan Note Cosmetics’in Türkiye ve globaldeki dijital iletişim çalışmaları, sosyal medya yönetimi ve Influencer Marketing projeleri, Mart 2019 itibariyle Stratejist Creative Communications Agency imzası taşıyor.

Bugüne kadar farklı sektörlerden alanının en başarılı markalarıyla çalışmış olan Stratejist Creative Communications Agency, bu anlaşmayla Avrupa’nın lider markalarından biri olan Note Cosmetics’i de portföyüne eklemiş oldu.

Dijital çağın hızına ayak uydurmayı ilke edinen Stratejist Creative Communications Agency; kreatif içerik üretimi, tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, dijital reklam, PR, online PR ve Influencer Marketing hizmetleri ile fark yaratıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Arkas Turizm egegen’i Seçti! ALJ Finans’ın Reklam Ajansı Red & Grey Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.