Gricreative’e WebAward’tan 2 ödül

Ajans Haberleri, Haberler 16 Eki 2019
Gricreative’e WebAward’tan 2 ödül

Gricreative tarafından hayat geçirilen Rahmi M. Koç Müzeleri ve Sompo Sigorta web siteleri WebAward 2019’dan Standart of Excellence ödülüne layık görüldüler.

Web Marketing Association’ın düzenlediği ABD merkezli yarışmaya her yıl 100’den fazla ülke katılıyor. Katılan projeler; inovasyon, teknoloji, interaktivite, metin yazımı, kullanım kolaylığı ve tasarım kriterlerine göre değerlendiriliyor. ‘Sigortacılık’ kategorisinde Sompo Sigorta,  ‘Kâr Amacı Olmayan Kuruluş’ kategorisinde Rahmi M. Koç Müzeleri web siteleri de bu değerlendirmeden başarıyla geçti.

Sompo Sigorta web sitesi; sigorta hizmeti almak isteyen kullanıcıların ihtiyaç duydukları işlemler ile hizmetlere kısa ve kolay yoldan ulaşabilmesi üzerine geliştirildi. Ana sayfasında anlaşmalı servislere, anlaşmalı sağlık kuruluşlarına ve en yakın acentelere kolaylıkla erişim sağlanırken sigorta teklifi almak isteyenler için kategoriye özel yönlendirme yapılıyor. Böylelikle kullanıcı internet üzerinden doğrudan hizmete ulaşabiliyor.

Rahmi M. Koç Müzeleri web sitesi ise farklı ziyaretçi profilleri göz önüne alınarak geliştirildi. Buna göre; ailesiyle, arkadaşlarıyla ya da okul gezisi için Rahmi Koç Müzeleri’ni tercih edenlere de gezi planlamasına yardımcı olan bir sayfa, kolaylıkla ulaşılabilir biçime getirildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Destex Digital ve Uyumsoft Çözüm Ortaklığı İle Dijital Dünyada İnovasyon! ROIBLE SEO Ajansı'na 2 Yeni Marka! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.