Gri Creative’e Horizon Interactive Awards’tan Çifte Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 16 Nis 2018
Gri Creative’e Horizon Interactive Awards’tan Çifte Ödül

Bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative, Vestel için tasarladığı Vestel Deepbach Experience Projesi ile Horizon Interactive Awards’tan Sosyal Medya Kategorisi’nde, Gold; Reklam-Entegre Kampanya Kategorisi’nde ise Silver olmak üzere iki ayrı ödüle layık görüldü.

Markalar ve insanlar arasındaki etkileşimi tasarlayan bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative, Vestel’in işveren markası için hayata geçirdiği Vestel Deepbach Experience projesi ile ABD, Kanada, İngiltere, Çin, İspanya dahil Türkiye’nin de içinde bulunduğu 17 ülkeden 1000’in üzerinde projenin katıldığı Horizon Interactive Awards’tan Sosyal Medya Kategorisi’nde, Gold; Reklam-Entegre Kampanya Kategorisi’nde ise Silver olmak üzere iki ayrı ödül aldı.

Yaklaşık 16 bin kişiye istihdam sunan, gelişime açık ve inovasyon odaklı insan kaynakları stratejilerini benimseyen Vestel’in işveren markası iletişimi kapsamında, ODTÜ ile entegre bir kampanya gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Kasım ayında ODTÜ Kariyer Günleri’nde açılan stant ve Vestel Kariyer sosyal medya hesabı üzerinden yürütülen kampanyada; mühendislik öğrencileri, Bach’ın eserleri ile yapay zeka tarafından bestelenen eserleri ayırt etmeye çalıştı.

Üniversitenin mühendislik bölümü öğrencilerinin Vestel İK’ya başvurularının hedeflendiği projenin case study videosuna buradan ulaşılabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Stories’e Artırılmış Gerçeklik Çizimleri ve Boomerang Eklenebilecek SMEG Türkiye’nin Dijital Çözüm Ortağı Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.