HATTİ TEKNİK WEB SİTESİN DİVERSEFFECT YENİLEYECEK.

Ajans Haberleri, Haberler 31 Ağu 2020
HATTİ TEKNİK WEB SİTESİN DİVERSEFFECT YENİLEYECEK.

Petrol, gaz ve enerji alanında Türkiye’nin en büyük Petrokimya ölçün distribütörlerinden biri olan Hatti Teknik, yeni dönemde web sitesinin yeniden inşa edilmesi içi Diverseffect anlaştı.

Hatti Teknik, yurt dışı iş ortakları aracılığıyla mühendislikten komple malzeme teminine, altyapı hizmetlerinden devreye alma sonrası bakım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren yapısını geliştirmeye devam ediyor. Petrokimya ve doğalgaz dağıtım sistemlerinde ölçüm cihazları kurulumunda Türkiye’de lider marka, yurt dışında da 20’ye yakın üreticinin distribütörlüğünü ve temsilciliğini yapıyor.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, tasarım ve yazılım alanında tecrübe sahibi ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri veriyor. Diverseffect marka portföyüne Hatti Teknik’i de ekleyerek, web sitesi yapım çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Diverseffect’in diğer çalışmalarını incelemek için hemen tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yerli Oyun Şirketi Axell Studio, Destex Digital ve Rasyonel Global’den 400 Bin Dolar Yatırım Aldı! Pandemi Sürecinde İmece.biz & Hoops The Agency Sağlık Çalışanlarının Yanında Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.