Ünlü Fransız Marka Pierre Fabre, Diverseffect’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 25 Ağu 2020
Ünlü Fransız Marka Pierre Fabre, Diverseffect’i Seçti

Dünyaca ünlü dermokozmetik markası Pierre Fabrenin dijital ajansı Diverseffect oldu.

Birçok dermo-kozmetik markasını bünyesinde toplayan, saç ve cilt bakımında başarısıyla adından sıkça söz ettiren Pierre Fabre Grubu yoluna Diverssefect’in uzmanlığı ve tecrübesiyle devam ediyor.

Birlikte çalıştıkları markalara doğru stratejiler ve kreatif fikirlerle yön veren, doğru hedeflere ulaşmasında onlara yardımcı olan, uzman kadrosu, yenilikçi bakış açısı ve enerjisiyle dijitale yeni bir bakış açısı getiren Diverseffect, yeni dönemde Pierre Fabre için kolları sıvadı. Web sitesi, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam yönetimi gibi birçok hizmeti müşterilerine sunan dijital ajans, Pierre Fabre için çalışmalarını titizlikle sürdürmek için çalışmalara başladı.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vazgeçilmez Ritüellerin Yeni İletişimleri Stratejist’te! Med Marine’in Dijital Reklam Çalışmalarında İş Birliği Yapacağı Yeni Ajansı Hoops Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.