ELK MOTOR’UN DİJİTAL AJANSI DİVERSEFFECT OLDU

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2020
ELK MOTOR’UN DİJİTAL AJANSI DİVERSEFFECT OLDU

Türkiye ve Avrupa’nın elektrik motoru üretiminde en büyük ilk 3 üreticisinden biri olan ELK Motor’un dijitaldeki temsilcisi belli oldu. ELK Motor, dijitalde yoluna Diverseffect ile devam etme kararı aldı.

ELK Motor, elektrik motoru ve elektromekanik üretim sektöründe tasarım, üretim ve müşteri hizmetleri alanlarında deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla hizmet veriyor. 100.000 m² açık alan üzerine kurulu 40.000 m² kapalı alanda elektrikli motor üretimi yapan ELK Motor, Avrupa’ya elektrikli motor ihracat ederek adını tüm dünyaya duyuruyor.

Müşterileri için doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren Diverseffect, 1996 yılından beri yazılım teknolojileri konusunda hizmet sunan Prosesgrup tarafından 2011 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana yerli ve global birçok markaya hizmet veren ve yeni dönemde markalarına ELK Motor’u da ekleyen Diverseffect, müşteri portföyünü genişleterek büyümeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ünlü Dermokozmetik Markası Ducray’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect! Ahtapot’un 8 Koluna 8 Yeni Marka →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.