TUSAŞ İle Gözümüz Yükseklerde!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Kas 2020
TUSAŞ İle Gözümüz Yükseklerde!

Havacılık ve uzay sanayisinde küresel ilk yüz oyuncu arasında yer alan Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), web tasarım ve yazılım hizmeti için Blueprint Digital Solutions’ı seçti.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, 2005 yılında gerçekleştirilmiş olan millileşme hareketi sonrası ilk hızlı büyüme dönemini yaşamış ve Türkiye’nin lider havacılık ve uzay merkezi olarak uluslararası alanda kendini göstermeye başlamıştır. İç ve dış paydaşlarının memnuniyetlerini göz önünde bulunduran Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, ülkemize ve dost ülkelere savunma ve havacılık alanında birçok ürünler sunmakta olan, aynı zamanda her geçen gün teknolojik yönünü ve mühendislik alt yapısını güçlendiren TUSAŞ’a teknolojilerini Avrupa ve Dünya’da tanıtmak amacıyla kullanıcı kolaylığı odaklı bir web sitesi için Blueprint Digital yön verecek.

Dijital iletişim çalışmalarını başarıyla yürüten, Blueprint 360 Dijital çözümleriyle markaların stratejik ortağı olmuştur. Markaların doğru hedeflere ulaşmasına yardımcı olan Blueprint Digital; ASELSAN, HAVELSAN, Türk Telekom, Kızılay, Emlak Katılım Bankası, Yayla, Sıfır Atık, Biruni Üniversitesi, Skala Medya, Cargill gibi saygın markalara hizmet verdi ve vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← egegen, yeni markası Malatya Pazarı’na ‘Hoş Geldin’ dedi. Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.