Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect Uzmanlığıyla Hazırlandı

Projeler, Web siteleri 28 Ağu 2020
Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect Uzmanlığıyla Hazırlandı

Dijitali yaratıcılıkla buluşturan ajans Diverseffect, Cadem Digital’in web sitesini hazırladı.

1988 yılından bu yana markaların geleceklerini yaratma sürecinde teknoloji ve inovasyon alanındaki tecrübesi ve uzmanlığı ile çözüm ortağı olarak ürün, hizmet ve danışmanlık sunan Cadem’in alt çatısı altında hizmet verecek olan yeni şirketi Cadem Digital, yeni web sitesini yayınladı. Web sitesinin; tasarım, dijital altyapı ve kullanıcı deneyimi alanlarında yapılan tüm çalışmalar, Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibinin planları doğrultusunda hazırlandı. Tasarım ve kullanıcı deneyimi ile öne çıkan web sitesinin güvenli, kararlı ve hızlı geçişler güçlü bir teknolojik alt yapı barındırdığının işaretini veriyor.

Yaptığı işlerle son dönemde dikkatleri üzerine toplayan Diverseffect; Pierre Fabre, Ducray ve Avéne gibi global markaları da bünyesini dahil etti. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, bünyesindeki global markalara yenilerini ekledi. Sağlık, kozmetik, eğitim, finans gibi pek çok sektöre hizmet veren markanın dijital çalışmalarını yürüten Diverseffect çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Donanımlı ve alanında uzman ekibiyle yerli ve global birçok markasına içerik pazarlaması, sosyal medya, web sitesi, UX strateji ve tasarım gibi pek çok hizmeti sunan Diverseffect, dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım konusunda fark yaratarak başarılarına yenilerini ekliyor.

Diverseffect tarafından hazırlanan Cadem Digital’in web sitesine buradan tıklayarak göz atabilirsiniz.

Cadem-Digital-Diverseffect

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TOTAL Türkiye, Hoops The Agency’nin Hazırladığı "Hangi Kamyon Arkası Söz Senin?" Instagram Filtresini Yayınladı Büyük Zaferin Büyük Kahramanları! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.