10 Eğitmenle 50 Saat Süren Dijital Pazarlama Eğitimi Başlıyor

10 Eğitmenle 50 Saat Süren Dijital Pazarlama Eğitimi Başlıyor

Üretimhane’de 10 gün-50 saat süren Dijital Pazarlama Eğitimi, 12 Aralık’ta başlıyor. Temel seviyeden uzmanlığa kadar dijital pazarlama ve sosyal medyayı kapsamlı bir şekilde öğrenebileceğiniz online eğitime sektör deneyimli 10 eğitmen liderlik edecek.

Kültür, yaratıcılık, teknoloji, mesleki gelişim ağırlıklı eğitimler ve atölye çalışmaları düzenleyen Üretimhane, Dijital Pazarlama Eğitimi düzenliyor. 12 Aralık 2020’de başlayıp 10 Ocak 2021’e kadar Cumartesi ve Pazar günleri, 13.00-18.00 saatleri arasında, Zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek eğitimde sektörde deneyim sahibi 10 eğitmen yer alıyor.

Dijital Pazarlama Eğitimi’nde hangi konular işlenecek?

Dijital pazarlamanın temelleri, sosyal medya iletişim stratejileri, içerik pazarlama, dijital medya planlama ve optimizasyon, SEO, Google Analytics, Google Ads, Facebook ve Instagram reklamları gibi dijital pazarlamanın en önemli konuları interaktif olarak işlenecek ve katılımcıların ilgili konuları uygulayarak öğrenmesi amaçlanacak.

Hangi eğitmenler yer alacak?

Dijital Pazarlama Eğitimi’nin eğitmenleri arasında sektörde adını sıkça duyduğumuz eğitmen ve danışman Hasan Başusta, GamFed Türkiye’den oyunlaştırma uzmanı Ercan Altuğ Yılmaz, İmza’nın kurucu ortağı Hasan Yaşar, OtherWorkers kurucuları Yeşim Gürsucu ve Ömer Kaçar, Zaytung ve OT Dergi yazarlarından Murat Dural, OMD Türkiye’den dijital direktör yardımcısı Elif Hacıbektaşoğlu gibi isimler yer alıyor.

Eğitmenler kendi uzmanlık alanlarından ve sektörden referanslar vererek, strateji adımından uygulama ve ölçümleme yöntemlerine dek markaların nasıl bir yol izlediklerini ortaya koyacak. Eğitimin sonunda katılımcılar dijital pazarlama ekosistemini yakından tanıyacak ve dijital araçları etkin kullanarak başarılı pazarlama sonuçları elde edebilecekler.

Detaylı bilgi ve kayıt için Üretimhane’nin Dijital Pazarlama Eğitimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En Popüler Online Dijital Pazarlama Sertifikaları Marmara Üniversitesi’nden Pazarlama Yöneticilerine Yönelik Eğitim Programı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.